poniedziałek, 7 stycznia 2013

Day 10.


Patrzyłem na białe chmurki otaczające samolot. Już niedługo, najdroższa miałem być przy Tobie. Rozciągająca się biel wzdłuż i wszerz przypominała mi tylko o Tobie, leżącej w śnieżnej pościeli. Obraz niewinnej istotki przewijał mi się przez myśli na wewnętrznym pokazie slajdów. Nawiedzał mnie w nocy, gdy nie mogłem spać oraz podczas najpiękniejszych snów, jakie kiedykolwiek miałem. Byłaś w nich Ty. Taka radosna i szczęśliwa pośród różnokolorowych kwiatów. Śmiejąca się dziewczyna, która była moja. Właśnie, moja… Chciałem, żeby tak było. Chciałem zasypiać przy Tobie, i budzić się oglądając słoneczne promienie okalające Twoją twarz. Z moich marzeń wytrąciło mnie szarpnięcie. Ręka, którą podtrzymywałem moją wiecznie zadumaną głowę osunęła się, przez co uderzyłem czołem w pobliski fotel. Zastanawiałem się, co się dzieje? Cały samolot trząsł się niemiłosiernie. Aż miałem ochotę zwrócić śniadanie.
-„Co się dzieje?!” – z przerażeniem zatrzymałem oszołomioną stewardessę.
Widziałem tylko wielki obłęd w jej oczach. Wyrwała się i pobiegła do kabiny pilota. Niesamowity huk ogłuszył wszystkich pasażerów. Nawet „uspokajające” wołanie stewardess nic nie dawało. Zacząłem wbijać się w fotel. A potem… Potem pamiętam tylko białe światło.

~*~

Taki tam rozdział w prezencie dla @ComeToPoland1D :) STO LAT xX. Błagam komentujcie to :o
Buziakiii!
Natt.

13 komentarzy:

 1. oooo... Czyżby się rozbił? I wylądował w tym samym szpitalu, co ONA? Może... :)ale szok! Po raz kolejny. Zaskakujesz.
  @Ola143Cody

  OdpowiedzUsuń
 2. O matkooooooooooo :o ALE MNIE ZASZOKOWAŁAŚ TYM ROZDZIAŁEM ! Kompletnie ! :o
  Dziękuuuuuję bardzo za prezent ♥ Żałuję tylko, że nie jestem pierwsza z kom ;c xd No ale miałam ang dodatkowy, jak dodałaś ;s
  No ale nic, czekam z OGROMNĄ niecierpliwością na next *___*
  Koooocham ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. o maaaaaaaaaaaaaaaaaatkooooooooooooooooooo !!!!!!!Świetny rozdział :D
  jej przeczytałam dzisiaj wszystkie rozdziały i ten blog jest cudowny *.* Mogłabyś mnie informować o nowych rozdziałach? Mój twitter to: @Anne_195, a nr gg: 2453257

  DODAJ JAK NAJSZYBCIEJ ROZDZIAŁ :) NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KOLEJNEGGO <3 ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny rozdział !! Masz talent dziewczyno !;) Ciekawe co będzie dalej !

  OdpowiedzUsuń
 5. jezu, i co będzie dalej ?;o
  nie trzymaj mnie w niepewności :(
  super ! kocham ! dawaj nexta ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny rozdział :D chcę już następnyy ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Pisz dalej ! Nie mogę się doczekać <3

  Zapraszam do mnie
  http://wecouldgooutanydayanynight.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dawaj Next <3
  Część, z góry przepraszam za spam. Chciała bym zaprosić Cię na nowo założonego bloga. Mam nadzieje ,że zajrzysz na niego wyrazisz swoją opinię i może zaobserwujesz. Miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 9. http://one-direction-are-in-my-heart.blogspot.com/ Pisze opowiadanie o 1D dopiero zaczynam, więc byłabym wdzięczna gdybyś wpadła i wyraziła swoją opinię.
  Ps: przepraszam z spam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. czekam na nastepny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 11. NIESAMOWITY! <3

  Mimo, że krótki, ale za to wspaniały. Nigdy jeszcze takiego rozdziału nie czytałam. Taki inny, taki prawdziwy. Pisałaś to jakby serio się to kiedyś zdarzyło.

  Zaraz pewnie przeczytam poprzednie posty dodane przez ciebie. W tym samym czasie, zapraszam na mojego bloga. Wystarczy byś weszła na mój prof. i wybrała "Historia z One Direction.!". Może nie wyróżnia się za bardzo od innych, ale chęć pisania znowu opowiadanie naszła mnie niedawno.

  Lots of love .xxx

  OdpowiedzUsuń
 12. Zostałaś nominowana do The Versatile Blogger , więcej informacji u mnie na blogu : http://opowiadaniezmoichsnow.blogspot.com/ :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Pięknyy *.*
  Czekam na kolejny <3

  OdpowiedzUsuń